top of page

Kabínové tablá

Predvádzacie tablo
Farebný displej s reklamou 
LCD128
BA178
Tlačidlá Antivandal
LCD320
BA168
Akus. hlásič
Zabezpečenie kľúčom
Popis

     Ponúkame štandardné, alebo celokabínové tablá vyrobené z kvalitných nerezových plechov osadené tlačítkami v prevedení antivandal. Tlačítka majú vlastné podsvietenie, svetelné potvrdenie voľby a braillove znaky.

 

Farba podsvietenia je červená, resp. modrá. Tlačítko núdzového signálu má podsvietenie žlté. Kabínové tablo môže byť vybavené polohovou signalizáciou, prípadne akustickým hlásičom poschodí, núdzovým osvetlením kabíny, kľúčovým ovládačom pre požiarnu, alebo nezávislú jazdu, indikátorom preťaženia kabíny a pod.

 

Súčasťou tabla tiež môže byť komunikačný modul pre núdzové spojenie s havarijnou službou. Pri použití polohovej signalizácie LCD320 môže byť tablo vybavené aj čítačkou čipov Dallas, pre zamedzenie používaniu výťahu nepovolanými osobami.

 

Výrobný štítok s informáciami o výťahu a výrobcovi môže byť umiestnený na polykarbonátovom kryte núdzového osvetlenia, vygravírovaný, alebo laserom vypálený priamo na nerezový povrch tabla. Objednávku na výrobu tabla výťahu je nutné špecifikovať technickým výkresom, alebo náčrtom.

bottom of page